.

.

New
Ансамбл Ѕвезди AKATSUKI 3-Б Класа Карате Клуб Капетанот Судир! Recollect--Фестивал на Давање Назад Kuro Kiryu Униформа Cosplay Cos

Ансамбл Ѕвезди AKATSUKI 3-Б Класа Карате Клуб Капетанот Судир! Recollect--Фестивал на Давање Назад Kuro Kiryu Униформа Cosplay

DEN 4479.84

Стока
Достапно.

Prodcut име : Ансамбл Ѕвезди AKATSUKI 3-Б Класа Карате Клуб Капетанот Судир! RecollectФестивал на Давање Назад Kuro Kiryu Униформа Cosplay Костим S002 пакет се вклучени :
вест,кошула,здолниште,вратоврска,шапка,wristband
големина на табелата и мерење водич како што е подолу :
Костимот се сопствени направени ,ве молиме контактирајте ме на следниве информации :
1> Што се машки или женски?
2> Вашата тежина во КИЛОГРАМИ?
3>Вашиот височина во СМ
4>Биста (Женски)-Meassure на обемот околу потполност точка на биста со градник.Купувачот треба да дозволат за враќање превозот цена.Времето за испорака е 10-15 дена.
7>Вашиот мобилен телефон или телефон, тоа е многу важно за нашата превозникот,ако е потребно. Но, ве молиме бидете сигурни дека костимот е како нивната оригинална состојба и сите додатоци премногу. Ние им даде целосна наплата откако ќе добиете пакет.
Градите (Машки)-Преземаат мерење на обемот во потполност точка на градите.
5>Половината-Најди зрели половината,на narrowest дел над вашата hipbone. Овие трошоци се на купувачот одговорност. - Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање / купување.
Можеме да го прифатиме враќа или размена на лош квалитет или оштетени костим,во рамките на 3 дневна по примање на стварта.
6>Хип-Стави на лента околу во потполност дел на вашиот дното кога ќе застанете со нозете заедно.

Детали

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL, XXS
Посебни Употреба:
Носии
Извор Тип:
Аниме
Материјал:
Полиестер
Одделот За Името:
Возрасни
Пол:
Унисекс
Тип На Објект:
Се поставува
Број На Модел На:
161019548
Компоненти:
Вест,Кошула,Здолниште,Вратоврска,Шапка,Wristband
Знаци:
Kuro Kiryu
боја:
како Слика
Снабдувач Тип:
ОЕМ
Пакет:
1 OPP вреќа/PC
Посебни Употреба:
Костими & Додатоци
is_customized:
Yes
Одделот За Името:
Возрасни
Знаци:
Класичен Ноќта На Вештерките Носии
Свеж

Избор на клиенти