.

.

New
JoJo е Бизарен Авантура филм Sugimoto Reimi Cosplay Костим розев фустан со додаток

JoJo е Бизарен Авантура филм Sugimoto Reimi Cosplay Костим розев фустан со додаток

DEN 2352.00

Стока
Достапно.

Ние ќе се обидеме потрудиме да ви понудиме на нашите најдобри услуга и најдобрите производи. Но, ако не сте задоволни со нашиот производ, можете да контактирате со нас најпрво пред да замине повратни информации.Јас f враќањето настанува кога постои проблем во нашите производи, ние ќе го сноси такси превозот. Ние ќе го цениме ако не остави негативни повратни информации без да ни кажете.
За Превозот Адреса
Ве молиме бидете сигурни дека на адреса ќе се стави кога ставање на нарачки во Aliexpress. Ако би сакале да ги пратите на својата цел, може да се оди со цел за детали или на E-mail ни за ch ecking. Ние ќе ви даде попуст на производите во иднина наредби.com цел забелешка. И ве молам не се разбере дека ние не наплата откако ќе се добие производ назад. Па ве молиме почекајте за пратката да пристигнат. Ние се обидуваме се потрудиме да ви ги понудиме сите околу фотографии на нашиот производ. Ние ќе се обидеме потрудиме да даде решение откако ќе рече купување искуство не е толку добра како што се очекуваше. Ние ќе брод објектот на адреса оставена во Aliexpress.) Ако сакате да се добие објектот побрзо, можете да изберете DHL, или ЕМС. Откако ќе го потврдите на производ од нас, ние ќе го цениме ако го оставите позитивен фидбек (5 ѕвезди) и во нашата продавница.
Ве молиме да не информирате пред да го испратите назад производи, така што ќе може да добие производ без проблеми.

Детали

Големина:
S, M, L, XL, One Size
Извор:
JoJo Бизарен Аван
Посебни Употреба:
Носии
Извор Тип:
Аниме
Материјал:
Полиестер
Компоненти:
Фустани
Одделот За Името:
Возрасни
Пол:
Унисекс
Тип На Објект:
Се поставува
Знаци:
Цезар Anthonio Zeppeli
Свеж

Избор на клиенти