.

.

New
Сопствени направени Gintoki Sakata Чевли од Џин Tama Cosplay

Сопствени направени Gintoki Sakata Чевли од Џин Tama Cosplay

DEN 2096.00
DEN 2303.52

Стока
Достапно.


Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Кога подредување од нашиот сајт, вие се смета и увозникот и мора да одговорен за увоз данок или било дополнителни трошоци.
Кина пост воздух mail : за 15-45 дена можете да го добиле.99 /парче
Costum направи црна и розова Miku Чевли чизми од vocaloid Cosplay US$ 44.

Детали

Посебни Употреба:
Носии
Извор Тип:
Аниме
Бренд Име:
CosplayLove
Одделот За Името:
Возрасни
Пол:
Унисекс
Број На Модел На:
Shoes0274
Материјал:
Faux Кожа
Тип На Објект:
Се поставува
Компоненти:
Чевли
Знаци:
Gintoki Sakata
Посебни Употреба:
Костими & Додатоци
Тип На Објект:
Носии
is_customized:
Yes
Одделот За Името:
Возрасни
Ткаенина Тип:
Batik
Должина На Ракав:
Без ракави
Знаци:
Цртан Лик Костимите
Свеж

Избор на клиенти