.

.

New
Kamisama Бакнеж (Kamisama Hajimemashita љубов) кимоно јапонски Mizuki Cosplay Костим

Kamisama Бакнеж (Kamisama Hajimemashita љубов) кимоно јапонски Mizuki Cosplay Костим

DEN 2770.00
DEN 3551.52

Стока
Достапно.


Kamisama Бакнеж (Kamisama Hajimemashita љубов) Mizuki Cosplay Костим сет : врвот +панталона (не вклучувајќи перика ,опашка) големина : ве молиме изберете големина од големината на маса,ако не се обезбеди,ве молам кажете ми ги мерења : висина,биста,половината,рамото и во колковите,а потоа ќе го направи тоа за вас. Детали за Производот

Детали

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL
Извор:
kamisama бакнеж
Посебни Употреба:
Носии
Извор Тип:
Аниме
Бренд Име:
HOLRAN
Материјал:
Памук
Компоненти:
Врвот,Здолништа
Пол:
Мажи
Тип На Објект:
Се поставува
Знаци:
kamisama бакнеж
Посебни Употреба:
Костими & Додатоци
Тип На Објект:
Носии
Знаци:
Цртан Лик Костимите
Свеж

Избор на клиенти