.

.

New
Меч Уметност Онлајн Asuna Yuuki Cosplay Костим mp003072

Меч Уметност Онлајн Asuna Yuuki Cosplay Костим mp003072

DEN 5520.00

Стока
Достапно.

Ако мислите дека костимот не е ист како на сликата покажува.ако сакате да се добие тоа во брзање,plesae контактирајте со нас пред да нарачате.Ако купувачот реагира дека тој или таа dosen не добиете предмети ние сме испратени надвор ,ние само ќе го потврдуваме со добивањето или враќање пакет или изгубени податоци од ПОСТ. Ние ќе се потрудиме да ви ги понудиме задоволство и голема cosplay производи ^^ Враќа Политика : Оваа Ставка е Сосема Нови Вистински Слики на објектот, кои се прикажани погоре, ве Молиме отворете пакет, кога се изразуваат избавител е на сцена.

Детали

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL, XXS, One Size
Извор:
Меч Уметност Онлајн
Посебни Употреба:
Носии
Извор Тип:
Аниме
Бренд Име:
procosplay
Материјал:
Памук
Број На Модел На:
mp003072
Одделот За Името:
Возрасни
Пол:
Унисекс
Тип На Објект:
Се поставува
Компоненти:
како се покаже како слик
Знаци:
Asuna Yuuki
Свеж

Избор на клиенти