.

.

New
Сопствени направени Црна Kagura Чевли од Џин Tama Аниме Cosplay За Hollowen

Сопствени направени Црна Kagura Чевли од Џин Tama Аниме Cosplay За Hollowen

DEN 1921.00
DEN 2111.52

Стока
Достапно.

99 /парче
Costum направени Aku Yamine Чевли од vocaloid Cosplay US$ 41.99 /парче
Име Costum направени Kagura Чевли од Џин Tama Cosplay Материјал вештачка кожа чевли се Произведе време 13-17 работни дена
Кога ќе ги нарачате,ве молам да ме известите вашиот род и чевли големина.

Детали

Посебни Употреба:
Носии
Извор Тип:
Аниме
Бренд Име:
CosplayLove
Одделот За Името:
Возрасни
Број На Модел На:
Shoes0275
Пол:
Унисекс
Материјал:
Faux Кожа
Тип На Објект:
Се поставува
Компоненти:
Чевли
Знаци:
kagura
Посебни Употреба:
Костими & Додатоци
Тип На Објект:
Носии
is_customized:
Yes
Одделот За Името:
Возрасни
Ткаенина Тип:
Batik
Должина На Ракав:
Без ракави
Знаци:
Цртан Лик Костимите
Свеж

Избор на клиенти