.

.

New
Аце на Дијамант Daiya не Е Eijun Sawamura Satoru Furuya Haruichi Kominat бејзбол џерси бејзбол Униформа Аниме Cosplay Костим

Аце на Дијамант Daiya не Е Eijun Sawamura Satoru Furuya Haruichi Kominat бејзбол џерси бејзбол Униформа Аниме Cosplay Костим

DEN 2942.40

Стока
Достапно.


Компоненти :
Врвот, Панталона, Overcoat, Појас, Sleeve, Sock
Главен Материјал :
Единствен Материјал (може да изберете и други материјали треба да се користат. Ве молиме овозможи мини разлика во материјалот се користи и боја.) Ве молиме да обрнете внимание дека избор на боја не е навистина за бои, но за различни стилови. Ве молиме погледнете ги нашите слики подигнати во избор на боја.

Детали

Големина:
S, M, L, XL, One Size
Извор:
аце од дијамант
Посебни Употреба:
Носии
Компоненти:
Јакни,Панталони,Врвот
Извор Тип:
Аниме
Материјал:
Функција Материјал
Бренд Име:
MBRAVER
Број На Модел На:
no
Одделот За Името:
Возрасни
Пол:
Унисекс
Тип На Објект:
Се поставува
Знаци:
аце од дијамант
Компоненти:
Како што е прикажано
Посебни Употреба:
Костими & Додатоци
Тип На Објект:
Носии
Одделот За Името:
Возрасни
Должина На Ракав:
Целосна
Знаци:
Цртан Лик Костимите
Свеж

Избор на клиенти