.

.

New
Сопствени направени сина Мики Sayaka Чевли од Puella Мудреците Madoka Magica Cosplay

Сопствени направени сина Мики Sayaka Чевли од Puella Мудреците Madoka Magica Cosplay

DEN 1965.00
DEN 2159.52

Стока
Достапно.


Име Costum направени сина Мики Sayaka Чевли од Puella Мудреците Madoka Magica Cosplay Материјал вештачка кожа чевли се Произведе време 13-17 работни дена
Кога ќе ги нарачате,ве молам да ме известите вашиот род и чевли големина.
Како да се измери?
Плаќање :
Ние прифаќаме Alipay, Кредитна Картичка, T/T,Western Union тука.
Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
Обичај & Данок :
Cosshoes има никаква контрола над увозни давачки и нема одговорност за пакет состанок локалните обичаи даноци. Кога подредување од нашиот сајт, вие се смета и увозникот и мора да одговорен за увоз данок или било дополнителни трошоци. Треба да се јавите во вашата локална царинска испостава за дополнителни информации, бидејќи сопствени политики се разликува од земја до земја. Ако пакетот е последователно се врати за нас, вие ќе бидете одговорни за враќање на превозот обвиненија и на трансакција на плаќање на вкупната производ купување. Тогаш остатокот од парите ќе биде вратена откако ќе го добиете пакетот назад.
Превозот И Ракувањето Со :
Можете да изберете превозот ви се допаѓа.
Кина пост воздух mail : за 15-45 дена можете да го добиле.
Експрес за 3-7days може да се примени.

Детали

Посебни Употреба:
Носии
Извор Тип:
Аниме
Број На Модел На:
Shoes0270
Бренд Име:
CosplayLove
Одделот За Името:
Возрасни
Пол:
Унисекс
Материјал:
Faux Кожа
Тип На Објект:
Се поставува
Знаци:
Мики Sayaka
Компоненти:
Чевли
Посебни Употреба:
Костими & Додатоци
Тип На Објект:
Носии
is_customized:
Yes
Одделот За Името:
Возрасни
Ткаенина Тип:
Batik
Должина На Ракав:
Без ракави
Знаци:
Цртан Лик Костимите
Свеж

Избор на клиенти