.

.

New
Цирконот прстени за жените Кристално Сино Оган Опал Сребро печат Прстен САД Sz #6.75 #7.75 #8 Мода Накит OR396

Цирконот прстени за жените Кристално Сино Оган Опал Сребро печат Прстен САД Sz 6.75 7.75 8 Мода Накит OR396

DEN 310.00
DEN 383.04

Стока
Достапно.


Метал
Сребро позлатен
Главниот Камен
Кристално
Додаток Камен Опал
Главниот Камен Големина
7x9mm
Топ димензија
12mm
Пакување
Пареа меур Изградба на Квалитетот Prong поставување Прстен големина
6.75# 7.75# 8#

Детали

Прстен Големина:
6, 7, 8, 9, 10
Метална боја:
сребро позлатен
Бренд Име:
ROLILASON
Пол:
Жените
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Повод:
Ангажирање
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Растенијата
Број На Модел На:
OR396
Прстени Тип:
Свадба Поставува
Поставување Тип:
Рамки Поставување
Површината Ширина:
12mm
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Метали Тип:
сребро позлатен
Функција:
trinket
Компатибилност:
trinket
Накит Тип:
Прстени
Главниот Камен:
Создадени опал
Повод:
подарок
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
квалитет:
Врвен квалитет
Мин. цел:
1 buc
Поставување Тип:
Prong поставување
прстен тежина:
4.25 g
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти