.

.

New
Anniyo Златен Прстен за Жените,Злато Боја & Бакар Африка Прстен Етиопската Накит Арапскиот/India/Skopje/Блискиот Исток #034606

Anniyo Златен Прстен за Жените,Злато Боја & Бакар Африка Прстен Етиопската Накит Арапскиот/India/Skopje/Блискиот Исток 034606

DEN 137.28

Стока
Достапно.

Се враќа : Ние се трудиме да им служи на секој клиент нашите најдобро што можеме. Испорака : Ние ќе испрати производи во 2-4 дена по исплата потврди Ali Express Стандард Превозот 15-60 дена да повеќето земји Масовно налози,можеме да бесплатни аранжмани Fed Ex, DHL, или ПРОЗОРЦИ Повратни информации : немојте да остави негативни(1-2 ѕвезди) или netural коментари(3 ѕвезди) пред да контактирате со нас Вашето задоволство е наша цел! Давање негативни или неутрални повратни информации е многу сериозен став и ние бидете сигурни дека ние може да го реши вашиот проблем пред да замине негативен фидбек. * На пример повеќе пот или за капење . Целосна наплата ќе биде дадена доколку предмети се враќаат во нивната оригинална состојба.За најголемиот Дел Ред,ве Молиме e-mail мене! Ако имате било какви прашања ве молиме слободно контактирајте со нас. Ние ќе ви вратат за предмети се врати во рок од 7 дена од денот на добивате нив,за проблеми со Квалитетот. Се надеваме дека ви се допаѓа нашата предмети и да уживаат во шопинг и исто така се надевам дека ќе може да ни остави позитивен фидбек. Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа НАКИТ ОДРЖУВАЊЕ : * Ако постои алергија,престанете со носење.
Материјал : Бакар / Легура / Нерѓосувачки Челик Со Златна Боја/Сребрена Боја Позлата НЕ е ВИСТИНСКИ ЧИСТО ЗЛАТО/СРЕБРЕНА Пакување : 1pc/opp вреќа или 12pcs/opp вреќа ИНФОРМАЦИИ : Производ големина или боја, ве Молиме видете слики или опис на производот, ако не се разбере големина или боја, ве молиме контактирајте со нас, ви благодариме! Клиентот ОЕМ достапни & Прилагодено дизајн е добредојден.

Детали

Прстен Големина:
7, 8, 9
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Повод:
Ангажирање
Обликотшема:
Круг
Поставување Тип:
Никој
Бренд Име:
anniyo
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
034606
Пол:
Жените
Материјал:
Метал
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Метали Тип:
Бакар
Површината Ширина:
3.7 cm
Свеж

Избор на клиенти