.

.

New
S925 сребро инкрустирани чиста природна lapis lazuli камен прстен, отворање на прстенот едноставна мода

S925 сребро инкрустирани чиста природна lapis lazuli камен прстен, отворање на прстенот едноставна мода

DEN 1680.00
DEN 2100.48

Стока
Достапно.

3 MM таквите природни недостатоци и грешки може само со намаленото ниво на ascension Natural кристал бисер недостатоци ако блиску да се користи евтина цена за да се купи чисто кристално потоа се бакнуваат тоа е лесно да се купат вештачки кристал ве молиме да се разбере природната кристал бисер се грижи за природни кристал бисер надевам дека секој припаѓа на вашиот кристално камења може да донесе среќа да ви големина и боја на разликата
【 бидејќи фабриката стоки прирачник механички занает 】
природни и прирачник product Can не сите code Generally се однесува на 5 MM помеѓу другите големина и така натаму, нашите производи се вистинска сцена снимање слика 4.
【Материјал 】 gb s925 сребро инкрустирани бебе
【 Авганистан чиста lapis 】
【 површината electroplating процеси 】 целосен сет на процесот се земаат во вид
се надеваме да се биде во можност да им помогне почитувани пријатели сите се разбере бебе врз основа на принципот на добра волја за управување со
сите вистинската слика на нашата продавница се сите природни светлина фото стремиме да се слика договор со физичко екстремни поради временските услови
светлосна резолуција на екранот може да се different Slight боја difference Product знаење
【 природни кристал бисер од сто милиони 】
поради одгледување на животната средина и на кристалната структура различни како мраз попуштат минерални дефицит азбест сите припаѓаат на физички недостатоци, како што се вештачки кристал нечистотии мелење процес предизвикани од мали рамни со низа со големина грешка припаѓа на нормалниот процес грешка спектар 0.

Детали

Пол:
Жените
Материјал:
Сребро.
Метали Тип:
сребро позлатен
Повод:
Ангажирање
Стил:
Канцеларија/кариера
Обликотшема:
Геометриски
Прстени Тип:
Свадба Поставува
Поставување Тип:
Никој
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Модерен ОЛ
Објектот нема:
YL
Пакување:
Независна пакување
Обработка на сопствени:
No
Продажбата сериски број:
YL
Свеж

Избор на клиенти