.

.

New
Свадба свадба Прстени 2 парчиња поставени Златна и Бела боја најдобрите Подароци 3А Кристал Класичен Ангажман Накит Womans Прстен за Свадба

Свадба свадба Прстени 2 парчиња поставени Златна и Бела боја најдобрите Подароци 3А Кристал Класичен Ангажман Накит Womans Прстен

DEN 648.00
DEN 689.76

Стока
Достапно.

Ние однос на секои клиенти, како БОГ.Па ве молиме да се разбере нашата работа и со цел да ги заштити вашите пари safty, ако најдете на заштита на време е исклучено, ве молиме да ни побара да се прошири повеќе време за вас.
О : Прво,ве молиме контактирајте со нас со слики, а потоа ако тоа е наша грешка,Ние ќе брод нов еден во вашиот нов ред или компензира вашиот изгуби.9 9 9 R 1/2 19 20 19.
2/За било која причина не сте задоволни со предмети, Ние прифаќаме враќа и размена во рок од 7 дена по сте го добиле вашиот објект и што треба да се плати се врати превозот цена.1
1/Ако производи не се исти како и опис или скршен во trasit.5 10 10 Т 1/2 20 22 22 20 62.
Можете да не контактирате преку Trademanager или не оставајќи ни порака на aliexpress, ние ќе одговориме во рок од 24 часа.4 8 8 P 1/2 18 17 17. Ако пакетот е изгубена,ве молиме контактирајте со нас.
НАС & МОЖАТ да AU/GB/велика БРИТАНИЈА MK/DE Бразил, Швајцарија, Јапонија Прстен Внатре ЦИРА(mm) 5 5 J 1/2 15.
П : Што да правам ако дијаманти недостасува или earring студ е искривен.
Whats App & Wechat : 0086 13412363562
1.
П : Повеќе од 3 месеци поминаа,но јас се уште не се добие мојата стоки.Сепак нашите добивка е многу мала и меѓународната превозот не е стабилна.
A : Ние сме искрени и сериозни продавачот. Понекогаш ќе има одложување за време на транспортот.

Детали

Прстен Големина:
5, 6, 7, 8, 9, 10
Метална боја:
Злато во боја, боја Whtie
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Повод:
Ангажирање
Обликотшема:
Круг
Пол:
Жените
Материјал:
Кристално
Метали Тип:
Месинг,Бакар
Број На Модел На:
65919-00
is_customized:
Yes
Прстени Тип:
Свадба Поставува
Поставување Тип:
Prong поставување
Бренд Име:
YLMyself
Површината Ширина:
8мм
Стил:
Класичен
Функција:
Никој
Компатибилност:
Никој
Материјал:
Бакар база поплочен со ААА кубни циркони
производ тежина:
4g (приближно)
Боја 1:
Родиум обложено со јасни кубни циркони
Бојата 2:
Злато обложено со јасни кубни циркони
Прстен големини:
НАС #5,6,7,8,9,10
is_customized:
Yes
Пакување:
Вакумирани со подарок сомот торбичка
Способност:
Висок квалитет ниска цена големи залихи брза испорака
Се поставува:
Вклучува 2 парчиња
Повод:
Секојдневно Носат Годишнината Ангажман Подарок Партија Свадба
Свеж

Избор на клиенти