.

.

New
R020 Сребрена боја & зголеми златна боја 2 круг прстени со ААА циркон мода накит свадба подарок прст големина 5 #- 9 # Anel

R020 Сребрена боја & зголеми златна боја 2 круг прстени со ААА циркон мода накит свадба подарок прст големина 5 - 9 Anel

DEN 107.00
DEN 133.92

Стока
Достапно.

Ако ви се допаѓа овие производи, ве молиме да го купат тоа и ни дава шанса да соработуваат. Транспорт време : 30-50days Наредби поголем од $ 200 бесплатен превозот : DHL, или ЕМС.
Боја : Фотографија во Боја ( 100% вистински слики WYSIWYG,Високо-квалитетни накит, ве молиме остатокот увери купувањето )
Материјал : Бакар Позлата : 18 K злато позлатен& Platinum позлатен Кристал Тип : ААА ниво Циркон ИЛИ Австриската Кристал Еколошки Стандард : Олово, Никел, Кадмиум слободни Пакување : Индивидуални OPP вреќа пакување
Состојба : 100% сосема нов
Пакување : транспарентна пп торба
ПРОИЗВОДОТ СЕ ПОКАЖЕ
Топло prompt
Здраво,Драги Купувачот,Добредојдовте да ја посетите нашата продавница,ако ги има овие предмети се интерес на вас,но се уште се двоуми и се сомневам,ве молиме да не брзаме, да се остави, ве молиме љубезно ми даде шанса да ви послужи преку испраќање писма или trademanager станица,ве молиме љубезно ве молиме обратете се до мене, и ние ќе се плати висока внимание на вашето прашање и да ги задоволи нас. Добредојдовте на пишување со корисни совети.Со нетрпение очекувам да соработуваат за вас
Транспорт Наредби за помалку од $ 200 бесплатен превозот : Кина Пост и Хонгконг Пост. Правиме сè што можеме за да се направи сте задоволни. EMS : 7-15 дена, Освен за Бразил, како и во далечни земји, специфични може да ни се јавите за да ја потврдите вашата земја кои припаѓаат на оддалечените области.

Детали

Прстен Големина:
5, 6, 7, 8, 9
Метална боја:
Роуз Златна Боја, Платина Позлатен
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Поставување Тип:
Канал поставување
Површината Ширина:
5mm
Бренд Име:
ANGELTEARS
Пол:
Жените
Прстени Тип:
Свадба Поставува
Метали Тип:
Бакар
Повод:
Ангажирање
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
AKR020
Материјал:
Кубен Циркони
Компатибилност:
Никој
Функција:
Никој
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
is_customized:
Yes
Стил:
Романтични
Метали Тип:
Злато Позлатен
Свеж

Избор на клиенти