.

.

New
S925 Хонг Gangyu фунта сребрен прстен инкрустирани антички стил стил едноставен накит отворање атмосфера

S925 Хонг Gangyu фунта сребрен прстен инкрустирани антички стил стил едноставен накит отворање атмосфера

DEN 3823.00
DEN 4778.40

Стока
Достапно.


Детали

Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
BOCAI
Повод:
Ангажирање
Обликотшема:
Храна
Поставување Тип:
Никој
Пол:
Жените
Прстени Тип:
Свадба Поставува
Метали Тип:
Сребро.
Материјал:
Метал
Стил:
Канцеларија/кариера
Свеж

Избор на клиенти