.

.

New
Висок Квалитет ААА Кубни Циркони Свадба Прстени За Жените Мода CZ Накит Три Во Еден Прстен Ангажман Прстени

Висок Квалитет ААА Кубни Циркони Свадба Прстени За Жените Мода CZ Накит Три Во Еден Прстен Ангажман Прстени

DEN 202.00
DEN 336.00

Стока
Достапно.


Детали

Прстен Големина:
7, 8, 9
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Повод:
Ангажирање
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Прстени Тип:
Свадба Бендови
is_customized:
No
Пол:
Жените
Материјал:
Кубен Циркони
Број На Модел На:
FJ008097R
Поставување Тип:
Prong поставување
Обликотшема:
Растенијата
Површината Ширина:
5.5 мм
Бренд Име:
kfvanfi
Метали Тип:
Бакар
Стил:
Класичен
Функција:
Додатоци
боја:
Роуз Злато/Сребрена/Златна Боја
Главниот Камен:
ААА Циркони
Материјал:
Бакар
Прстени Тип:
Три Во Едно Прстени
Големина:
7.8.9
Стил:
Романтични
Свеж

Избор на клиенти