.

.

New
Нови 925 Фунта Сребрен Накит Шарм Жена Свадба Камен Висок Квалитет Кристално CZ Класичен Прстен Бесплатен Превозот

Нови 925 Фунта Сребрен Накит Шарм Жена Свадба Камен Висок Квалитет Кристално CZ Класичен Прстен Бесплатен Превозот

DEN 71.00
DEN 114.24

Стока
Достапно.

, Ltd е професионална накит компанија во Yiwu, која е симбол на пазар на стоки. Купувачот е одговорен за било кој данок и/или должност обвинет од страна на својата земја.
Ви благодарам многу.00 JEXXI Бесплатен Превозот 925 Sterling Silver Кралска Сина CZ Жените Свадба Ангажман Прстени Мода Накит Прст Прстен 3.
Враќање Услови
Може да се врати на објектот во оригиналниот пакет рок од 2 дена по добивањето ако не сте задоволни со тоа.039 инч, 1 инч=25.90 Класичен Мода НИ Европа Свадба Ангажман Годишнината Накит 925 Sterling Silver Сјајна Плоштадот Одлична Намали CZ Дијамантски Прстен 3.2016 Убаво Добар Квалитет Цвет Сонце Кубни Циркони 925 Фунта Сребрен Накит CZ Камен Прстени НИ Size6-9 Бесплатен Превозот 2. Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена од денот на поставување на својата цел.Превозот и предавање
Бесплатен Превозот! Следење на Број, ќе бидат испратени на вашата e-mail или можете да го добиете во Aliexpress по вашите нарачки се доставени. Ако немате, Контактирајте со Нас за информации, овој дел ќе биде отстранет од шаблон. Ако не беа сосема задоволни, ве молиме да ни даде шанса да се реши проблемот пред да остави негативни повратни информации или отворете disput .
Кина Yiwu Сјај Накит Co. Како производител и веледрогерија, на различни накит( мода накит трговија на големо, сребрен накит трговија на големо ) и други декорација, ние бидете сигурни дека Поволните цени врз основа на висок квалитет.

Детали

Прстен Големина:
5.5, 6.5, 8, 9
Пол:
Жените
Повод:
Ангажирање
Стил:
Романтични
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
R0800
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Поставување Тип:
Канал поставување
Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Прстени
Материјал:
Кубен Циркони
Бренд Име:
JEXXI
Метали Тип:
Сребро.
Функција:
Никој
Компатибилност:
Никој
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Материјал Тип:
925 Sterling silver
Свеж

Избор на клиенти