.

.

New
YINHED Бренд Свадба Прстен Печат S925 Принцеза Намали 4 Карат Розова CZ Diamant Ангажман Прстени за Жените Накит Роденденски Подарок ZR117

YINHED Бренд Свадба Прстен Печат S925 Принцеза Намали 4 Карат Розова CZ Diamant Ангажман Прстени за Жените Накит Роденденски

DEN 480.00
DEN 4794.72

Стока
Достапно.


Детали

Прстен Големина:
5, 6, 7, 8, 9, 10
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
YINHED
Површината Ширина:
3мм
Стил:
Симпатична/Романтичен
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Повод:
Ангажирање
Поставување Тип:
Prong поставување
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Број На Модел На:
FJ29
Материјал:
Кубен Циркони
Метали Тип:
925 сребрен
Еколошки Стандарди:
Олово, Никел, Кадмиум слободни
Место на Потекло:
Шенжен, Кина (Копно)
Пакет:
Подарок кутија
Свадба:
прстени за жени
превозот:
Бесплатен превозот
is_customized:
Yes
Прстен Sise:
НИ големина
Облечен Повод:
Свадба / Ангажирање / Годишнината / Подарок
Тежина:
6g
Стил:
Романтични
Свеж

Избор на клиенти