.

.

New
Нова Мода Кристал Круна Прстени За Жените Домот Луксузни CZ Кристал Партија Ангажман Прстен Поставите Накит

Нова Мода Кристал Круна Прстени За Жените Домот Луксузни CZ Кристал Партија Ангажман Прстен Поставите Накит

DEN 135.00
DEN 225.60

Стока
Достапно.


Детали

Прстен Големина:
7, 8, 9
Метална боја:
Злато-боја, Платина Позлатен
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Повод:
Ангажирање
Поставување Тип:
Тензија Планината
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Прстени Тип:
Свадба Бендови
is_customized:
No
Пол:
Жените
Материјал:
Кубен Циркони
Површината Ширина:
6mm
Обликотшема:
Растенијата
Број На Модел На:
FJ003088R
Стил:
Симпатична/Романтичен
Бренд Име:
kfvanfi
Метали Тип:
Бакар
боја:
злато боја
Главниот Камен:
ААА Циркони
Материјал:
Бакар
Прстени Тип:
Свадба Бендови или Прстени
позлата:
18K злато позлата
Големина:
7.8.9
Стил:
Романтични
Свеж

Избор на клиенти