.

.

New
Almei 30% попуст на 2 Компјутери Евтини Неколку Прстени Сребрена Боја Накит Mens Пар Прстен Nuevos Anillos Жените Bijoux Мажите Сакаат Подароци J019

Almei 30% попуст на 2 Компјутери Евтини Неколку Прстени Сребрена Боја Накит Mens Пар Прстен Nuevos Anillos Жените Bijoux Мажите

DEN 225.00
DEN 321.60

Стока
Достапно.

Па ве молиме да се разбере нашата работа и со цел да ги заштити вашите пари safty,ако најдете на заштита на време е исклучено,ве молиме да ни побара да се прошири повеќе време за вас.
Almei 30% попуст на 2 Компјутери Евтини Неколку Прстени Сребрена Боја Накит Mens Пар Прстен Nuevos Anillos Жените Bijoux Мажите Сакаат Подароци J019 Almei 30% попуст на 2 Компјутери Евтини Неколку Прстени Сребрена Боја Накит Mens Пар Прстен Nuevos Anillos Жените Bijoux Мажите Сакаат Подароци J019
Превозот
Ние ќе брод секој нарачки во 48hours откако ќе се плати нас.5 Мажите прстен големина : 7.
П : Повеќе од 3 месеци поминаа,но јас се уште не се добие мојата стоки.
П : Како да се измери мојот прстен големина?
А : ве Молам користете хартија околу прстот и отворање на хартија и да ми кажете должината на хартија.Ако пакетот е изгубена,ве молиме контактирајте со нас.
ѕвони,ѕвони за жените,cz дијамантски накит,sapphire накит,кристално накит,мажите накит,anillos,гроздобер,sapphire-накит,bijoux,рубин накит,bague femme,bague,anel,забава,свадба прстени,денот на вљубените,anel masculino,bague homme,anel feminino,anelli дона,ангажирање прстен,bijoux femme,cz дијамантски прстен,неколку прстени,накит,продажба,мажите прстени,aneis feminino,круна прстен,жените прстени,мода прстени за жените 2016 година,joya rubi,свадба прстени за мажите и за жените и за мажите,човек прстен,големи прстени за жените,2016 година,aneis masculino,на големо,бесплатен превозот,crystalring,аметист прстен,cristal,подарок,австриската кристал,saphire,
Прстените се продава по пар .

Детали

Прстен Големина:
4.5, 4.75, 5, 5.25, 5.5, 5.75, 6, 6.25, 6.5, 6.75, 7, 7.25, 7.5, 7.75, 8, 8.25, 8.5, 8.75, 9, 9.25, 9.5, 9.75, 10, 10.25, 10.5
Метална боја:
Platinum Позлатен
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Површината Ширина:
3мм,4mm
Пол:
љубителите'
Метали Тип:
Сребро.
Материјал:
Кристално
Повод:
Ангажирање
Поставување Тип:
Prong поставување
Бренд Име:
Almei
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
неколку прстени
Прстени Тип:
Свадба Бендови
is_customized:
Yes
Функција:
прстен
Компатибилност:
прстен
Широк:
мажи
Тежина:
men
неколку прстени:
адвокатско прстен
bijoux жени:
nuevos anillos
Стил:
Романтични
Свеж

Избор на клиенти