.

.

New
Трговија на големо & Мало концизен дизајн Розова Оган Опал Сребро Печат Прстен САД Sz #7 #8 #7.5 Мода Накит OR764

Трговија на големо & Мало концизен дизајн Розова Оган Опал Сребро Печат Прстен САД Sz 7 8 7.5 Мода Накит OR764

DEN 307.00
DEN 379.20

Стока
Достапно.

modname=ckeditor

Детали

Прстен Големина:
5, 6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9, 10
Метална боја:
сребро позлатен
Бренд Име:
ROLILASON
Пол:
Жените
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Повод:
Ангажирање
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Растенијата
Број На Модел На:
OR764
Прстени Тип:
Свадба Поставува
Поставување Тип:
Рамки Поставување
Површината Ширина:
4mm
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Метали Тип:
сребро позлатен
Функција:
trinket
Компатибилност:
trinket
Обработка на време:
Еден работен ден
Главниот Камен:
опал
Повод:
Подароци,партија Свадбата....
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Поставување Тип:
Рамки Поставување
Метал Печат:
925 печат
прстен тежина:
за 2.82 g
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти