.

.

New
Sz5-11 големо Топла продажба Круг Намали 14kt бело злато полни бели Topazwomen дама Ангажманот Свадба Прстен поставите подарок

Sz5-11 големо Топла продажба Круг Намали 14kt бело злато полни бели Topazwomen дама Ангажманот Свадба Прстен поставите подарок

DEN 861.00
DEN 1247.52

Стока
Достапно.


Неовластено Се Врати
За било какви причини на неовластено се врати како погрешна адреса, undeliverable адреси, одбиваат од пакети или addressee не се достапни, кога доставени, објекти/пакети нема да се навредуваат. И рефундирање ќе се направи откако ги добивме се враќа. Услуга На Клиентите
Ако не сте целосно задоволни со нашите производи, ве молиме вратете го во рок од 30 дена за целосно враќање на средствата. Под нормални околности, превозот се потребни околу 15-30 дена. Купувачи се одговорни за ажурирање на нивните информации и да се обезбеди правото адреси. Ако сакате да ја смените превозот адреса, ве молиме да не информирате пред да плаќаат. Купувачи се обезбеди валиден превозот адреси со неовластено се врати пакети ќе бидат блокирани засекогаш.
Сите наши предмети ќе биде предаден на купувачот адреса. Ве молиме да ја пресмета вашата рок и време на испорака рамка внимателно за да се избегне разочарувања. Откако пакет испратено ние немаме никаква контрола за поштенски време на испорака и царинење време. И покрај тоа што е бесплатен превозот се нудат, трошоците за превозот сеуште постојат за нас. Ние ќе ги на адреса како ваш стандарден превозот адреса.
Ако имате одредени рокови треба да се сретне и не се сигурни дали испорака ќе го фатат. Ве молиме контактирајте со нас за совети пред да се плати.
Sz5-10 Круг Намали 14kt бело злато исполнет Топаз Gemstones Свадба Прстен поставите подарок DESCRPTION Материјал : 14kt бело злато исполнет( печат 10kt)
Големина на : НИ 5/6/7/8/9/10
Ringbox : ДА
Камен : бела toapz
Камен тежина : 3ct Камен големина : 6mm*6mm
Квалитет : со Висок квалитет
Прстен Кутија : Да Condtion : Brand New
плаќање Ние прифаќаат плаќања преку само .

Детали

Прстен Големина:
5, 6, 7, 8, 9, 10
Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Прстени
Повод:
Ангажирање
Поставување Тип:
Prong поставување
Обликотшема:
Писмо
Стил:
Романтични
Прстени Тип:
Свадба Поставува
Пол:
Жените
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Бренд Име:
choucong
Метали Тип:
14KT Бело Злато исполнет
Состојба:
Нова без ознаки
боја:
Бела
Метал:
14KT Бело Злато исполнет
Земја/Регион на Производство:
Кина
Главниот Камен:
Бела Топаз
Свеж

Избор на клиенти