.

.

New
бело злато GP Кубни Циркони јасно CZ Ангажман/Свадба Прстен

бело злато GP Кубни Циркони јасно CZ Ангажман/Свадба Прстен

DEN 383.52

Стока
Достапно.

Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорен за сите дополнителни царински давачки,брокерски такси,давачки и даноци за увоз во вашата земја. Пред да се врати на предмети, ве молиме потврдете го врати адреса и логистички метод со нас.
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.Мило да ви помогнеме!
. Бидете сигурни да ме додадете на вашите омилени листа ! Проверете го мојот други предмети !
Забелешка
Ги цениме вашите позитивни повратни информации! Контакт со нас и ние ќе се потрудиме да се обезбеди вашето задоволство.Состојба : 100% Сосема Нов. Ние нудиме на 1-месец слободна замена. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање. Ние исто така, обезбеди 12 - месечно бесплатно одржување. Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на предмети во рок од 10 дена од денот на вашиот приемот на предмети за било каква причина. Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан.

Детали

Прстен Големина:
6, 7, 8, 9
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
RXP01
Поставување Тип:
Prong поставување
Повод:
Ангажирање
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Материјал:
Кубен Циркони
Метали Тип:
Злато Позлатен
Свеж

Избор на клиенти