.

.

New
Бесплатен превозот на Големо & Мало Љубовник Циркон Син Оган Опал Сребро Печат Прстен САД Sz #7 #6.5 Мода Накит OR301

Бесплатен превозот на Големо & Мало Љубовник Циркон Син Оган Опал Сребро Печат Прстен САД Sz 7 6.5 Мода Накит OR301

DEN 249.00
DEN 383.04

Стока
Достапно.


Метал
Сребро Позлатен
Главниот Камен
Опал
Додаток Камен Циркони
Главниот Камен Големина
7x9mm
Топ димензија
14mm
Пакување
Пареа меур Изградба на Квалитетот Prong поставување Прстен големина 7# 6.5#

Детали

Прстен Големина:
5.5, 6.5, 7, 7.5, 8.5, 9.25
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Површината Ширина:
14mm
Бренд Име:
ROLILASON
Метали Тип:
сребро позлатен
Обликотшема:
Растенијата
Прстени Тип:
Свадба Поставува
Пол:
Жените
Стил:
Тренди
Поставување Тип:
Рамки Поставување
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Повод:
Ангажирање
Број На Модел На:
OR301
Функција:
trinket
Компатибилност:
trinket
Накит Тип:
Прстени
Прстени Тип:
Скапоцен Камен Прстени
Главниот Камен:
опал
Повод:
подарок
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
квалитет:
Висок
Мин. цел:
1 buc
Метал Печат:
925 печат
прстен тежина:
3.95 g
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти