.

.

New
НОВИ 12V 180A АЛТЕРНАТОР 2706038050 1042106140 11405 ЗА LEXUS LX570 ЗА ТОЈОТА SEQUOIA LAND CRUISER

НОВИ 12V 180A АЛТЕРНАТОР 2706038050 1042106140 11405 ЗА LEXUS LX570 ЗА ТОЈОТА SEQUOIA LAND CRUISER

DEN 8640.00

Стока
Достапно.

НОВИ 12 V 180 A АЛТЕРНАТОР 2706038050 1042106140 11405 ЗА LEXUS LX570 ЗА ТОЈОТА SEQUOIA LAND CRUISER
ПЕРФОРМАНСИ ДЕТАЛИ :
Единица излезна моќност : 12 V 180 A
Нето Тежина : 8 KG
РЕФЕРЕНЦА БР. : 686696368831 АПЛИКАЦИИ ЗА LEXUS LX570 ЗА ТОЈОТА SEQUOIA LAND CRUISER
Гаранција
БЕСПЛАТНИ 360 DAYS ГАРАНЦИЈА
Време на испорака : 1-15days според количината
ПАКУВАЊЕ : НЕУТРАЛЕН КУТИЈА
100% квалификувани производи
100% атрактивна цена
100% искрена служба

Детали

Објектот Висина:
20
Земја/Регион на Производство:
Кина
Поставување на Возило:
моторот
Објектот Должина:
20
Специјални Функции:
алтернатор
Материјал Тип:
Алуминиум
Другиот Дел Број:
1042106141
Објектот Тежина:
6kg
Производителот Дел Број:
2706038050 1042106140 11405
Бренд Име:
HNROCK
Објектот Ширина:
20
Осветленост Дел Број:
2706038050 1042106140 11405
Votage:
12
ЗАСИЛУВАЧ:
180
Свеж

Избор на клиенти