.

.

New
НОВИ 12V 180A АЛТЕРНАТОР 1042106130 1042106031 11328 ЗА LEXUS LS460 4.6 L

НОВИ 12V 180A АЛТЕРНАТОР 1042106130 1042106031 11328 ЗА LEXUS LS460 4.6 L

DEN 8640.00

Стока
Достапно.

НОВИ 12 V 180 A АЛТЕРНАТОР 1042106130 1042106031 11328 ЗА LEXUS LS460 4.6 L
ПЕРФОРМАНСИ ДЕТАЛИ :
Единица излезна моќност : 12 V 180 A
Нето Тежина : 8 KG
РЕФЕРЕНЦА БР. : ЗА DENSO 1042106130 1042106131 1042106130 1042106131 ЗА LEXUS 2706038040 2706038041 2706038040 2706038041 АПЛИКАЦИИ ЗА LEXUS АВТОМОБИЛ LS460 V8 4.6 L 4608 CC 2007-2012
Гаранција
БЕСПЛАТНИ 360 DAYS ГАРАНЦИЈА
Време на испорака : 1-15days според количината
ПАКУВАЊЕ : НЕУТРАЛЕН КУТИЈА
100% квалификувани производи
100% атрактивна цена
100% искрена служба

Детали

Објектот Висина:
20
Земја/Регион на Производство:
Кина
Поставување на Возило:
моторот
Објектот Должина:
20
Специјални Функции:
алтернатор
Производителот Дел Број:
1042106130 1042106031 11328
Материјал Тип:
Алуминиум
Другиот Дел Број:
2706038040 2706038041
Објектот Тежина:
6kg
Бренд Име:
HNROCK
Објектот Ширина:
20
Осветленост Дел Број:
2706038040 2706038041
Votage:
12
ЗАСИЛУВАЧ:
180
Свеж

Избор на клиенти