.

.

New
MAYLAR@ 15 Години Живот Време 1000W Правец на Генератор,Делфин,5pcs Ножеви,ветерница, Започнете со Брзина на Ветрот 3m/s

[email protected] 15 Години Живот Време 1000W Правец на Генератор,Делфин,5pcs Ножеви,ветерница, Започнете со Брзина на Ветрот 3m/s

DEN 35520.00
DEN 44400.00

Стока
Достапно.

5-30 VDC
За Vmp18v (36 клетки) соларни панели
90-160 VAC
190-260 VAC
GTI-500 W
10.
$************Фабриката Директно продажба************$
Најевтиниот грид тај инвертер на Aliexpress
Можеби ви се допаѓа нив
pls кликнете на овие линк
Модел
DC Напон
Предлог на Соларен Панел Напон
AC Напон
Линк
GTI-300 W
10.
24kg
25kg
Напомена : ве Молиме да ме напонот на ветрот генератор DC24 V/DC48 V кога ќе го поставите цел .5-30 VDC
90-160 VAC
190-260 VAC
WV-300 W
22-60 VDC
За Vmp30 V (60 клетки) и Vmp36 V (72 клетки) соларен панел
90-160 VAC
190-260 VAC
WV-500 W
22-60 VDC
90-160 VAC
190-260 VAC
WV-600 W
22-60 VDC
90-160 VAC
190-260 VAC
WV-1000 W
22-50 VDC
90-160 VAC
190-260 VAC
SUN1200 W(IP65 Microinverter)
22-50 VDC
90-160 VAC
190-260 VAC
1000 W Правец на Генератор
15 години живот за време и 1 година гаранција Сите алуминиумско куќиште, ниско
тежина ;Оптимален дизајн, добар баланс , сила излез стабилен;Ниско ниво на бучава , со голема
ефикасност
Фотографии од 800 W Правец на Генератор-Делфин
Параметар табела
Модел
1000 W-Делфин
Номинална моќност
1000 W
Max моќ
1100 W
Номинална DC напон
24 V DC
Номинална струја
33 A.
Номинална брзина
620r/m
Почетна брзина на ветрот
2m/s
3m/s
Cut-во брзина на ветрот
3.5 m/s
Номинална брзина на ветрот
12m/s
Безбедност брзина на ветрот
45m/s
Дијаметар На Роторот
1800mm
Моторот
Постојана магнетизам синхронизација генератор
N.5-30 VDC
90-160 VAC
190-260 VAC
GTI-600 W
10. Ако не определи, ние ќе ви испратиме AC24 V правец на генератор
Инсталација на систем
.

Детали

Тип:
Правец На Моќ Генератор
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
ПРАВЕЦ НА-1000W
Бренд Име:
MAYLAR
Свеж

Избор на клиенти