.

.

New
1000W дома ветерници

1000W дома ветерници

DEN 36000.00

Стока
Достапно.

Ние не ќе рамо било давачки во земјата на дестинација.1000 W ветерница 1 сет(hub,опашка,3 лопати,генератор,аспиратор,завртки и навртки).Ве молиме repack објектот внимателно. Вашето име аукција број, а причина за
вратите треба да бидат вклучени во е-маил.Опашката усвојува механички yaw техника, што го прави преживее бура и да ја стартувате безбедно
6.Армирано стакло влакна ножеви,се исти со оптимизиран аеродинамичен облик и структура,која подобрување на ветерна енергија искористувањето и годишно производство. инсталација алатка 1 сет. А Т или други Увозни Даноци, но ние не може да гарантира нема
даночни давачки, како што е, зависи од вашата земја е политика.Ве молиме контактирајте со нас да се бара враќање во промет.ако имате било какви барања,
ни остави порака, ние би можеле да забелешка на стоки, како ПОДАРОК/ПРИМЕРОЦИ на Комерцијална Фактура да
да ви помогне да се намали или избегне било GST или V.
Повратни информации
Вашето мислење е многу важно за нас,така,ве молиме контактирајте со нас директно пред да замине негативно
повратни информации, ако има нешто да направи да се чувствувате задоволни.Сите можни резултат ќе биде рамо со вас.Контролор,инвертер може да се совпадне accroding на клиентите специфични потреби
вистински фото
датум лист
Модел
F-1000
F-2000
Номинална моќност
1000 W
2000 W
Maximun моќ
1500 W
2300w
Номинална напон
48 V
96v
Start-up ветерница
3m/s
3m/s
Номинална брзина на ветрот
11m/s
11m/s
Опстанок ветерница
45m/s
45m/s
Топ нето тежина
37kg
43kg
Тркала дијаметар
2.

Детали

Напон:
96V, 48V, 120V, 110V
Спецификација:
with controller, without controller
боја:
Бела
Тип:
Правец На Моќ Генератор
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
F-1000
Место на Потекло:
Jiangsu, Кина (Копно)
Свеж

Избор на клиенти