.

.

New
Напојување Тест Доведе Кабел за Полнење 2 Алигатор Клипови 2 Банана Приклучоци 4 Кука Клипови G08 Капка брод

Напојување Тест Доведе Кабел за Полнење 2 Алигатор Клипови 2 Банана Приклучоци 4 Кука Клипови G08 Капка брод

DEN 136.32

Стока
Достапно.

Материјал : Пластични +Алуминиумски Боја : Видете слики Погодна за секој видиме поправка неопходност за да се видиме поправка исто Така се користи за поправка на композитни летала и interphone Производ структура : 2 x Алигатор клип, 2 x Банана приклучок, 4 x Кука клип 1 x Phone врска порта
Опис на производот : Алигатор клип излез кабел може да обезбеди електрична енергија за мобилен телефон со клипинг телефон напојување нога 4 парчиња кука клипови во различни бои се погодни за мобилен телефон кој напојување нога може да кука
Answer : ___________________________ Note : Кога го користите, ќе треба да се прилагоди напојување е излезен напон според мобилен телефон батеријата напон пред влезот во главниот одбор,
кој ќе го заштити од горење за висок напон Видиме напон треба да биде врз основа на неговата батеријата напон или кориснички прирачник вкупна должина : 62cm/24.412" (Прибл.) Количина : 1 Pc Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! 1 Pc x Тест доведе комплет

Детали

Бренд Име:
SuperVolt
Големина:
Overall length
Материјал:
Пластични +Алуминиумски
Должина:
Overall length
Изолатор:
како детали
врска:
како детал
Свеж

Избор на клиенти