.

.

New
Три-боја крокодил клип, позлатени бакар, плус или минус два, тест клип, LCR Kelvin клип, клип-низок отпор ниво

Три-боја крокодил клип, позлатени бакар, плус или минус два, тест клип, LCR Kelvin клип, клип-низок отпор ниво

DEN 287.52

Стока
Достапно.

Руски купувачот треба да го напише целото име и презиме. Бразил купувачот треба да ни обезбеди CNPJ број CPF број По целосната исплата е примена и да се расчисти, вашиот објект ќе биде предаден во потрага по некои детали.Три-боја крокодил клип, позлатени бакар, плус или минус два, тест клип, LCR Kelvin клип, клип-низок отпор на ниво на Модел : H-5036 Материјал : Никел позлатен месинг / ABS Должина : 52mm Отворање : 25мм Тековна Оценка : 5 A Врска : Заварување Боја : црвена, црна, сива, ве молиме да ни кажете каква боја сакаш или ние испрати случаен избор. Пакување : 3 еез Алигатор клип
Превозот
Пред да се изврши плаќање, ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса се совпаѓа со адресата што би сакале ни да брод. Купувачот е одговорен за враќање превозот надомест. Генерално, времето за испорака е 15-40 дена . Но, Бразил ќе чини повеќе денови, време на испорака зависи од царинските и пост превозот.
Политика на враќање Ние сме посветени да ви даде најдобри услуги на клиентите е можно. Сакаме да бидете сигурни дека сте задоволни со нашата точка. Ако сте задоволни со нашата објект и услуга, ве молиме да ни остават позитивен фидбек и 5 ѕвезди да стапка. Ако за било која причина сакате да се вратите на објект, контактирајте со нас во рок од 14 дена од датум на испорака. Увозни давачки, даноци и давачки кои се на купувачот одговорност. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.

Детали

Свеж

Избор на клиенти