.

.

New
STFCR STFCL 1616H16/1616H11 CNC Завртка за Прицврстување на Надворешни Вртење на Држачот за Употреба TCMT TCGT 160404/110204/090204 CNC Insert

STFCR STFCL 1616H16/1616H11 CNC Завртка за Прицврстување на Надворешни Вртење на Држачот за Употреба TCMT TCGT 160404/110204/090204

DEN 239.52

Стока
Достапно.

Ние, исто така може да ОЕМ.
6) прифаќаме САМО враќање на оригиналниот пакет.
6) Ние може да не падне на превозот и испрати цел да вашиот клиент е адресата откако ќе се направи исплата.

Детали

Дупка Со Дијаметар Од:
STFCL1616H16, STFCR1616H16, STFCL1616H11, STFCR1616H11
Примена:
Вртење Алатка
Број На Модел На:
STFCR/STFCL
Свеж

Избор на клиенти