.

.

New
Нови МЕХАНИЧКИ НУЛА-ОСКАТА ПРЕД-ги поставува стандардите СО DIALCNC МЕЛНИЧКАТА ПОСТАВУВАЊЕ на НУЛА ПРЕД ги поставува стандардите

Нови МЕХАНИЧКИ НУЛА-ОСКАТА ПРЕД-ги поставува стандардите СО DIALCNC МЕЛНИЧКАТА ПОСТАВУВАЊЕ на НУЛА ПРЕД ги поставува стандардите

DEN 4319.52

Стока
Достапно.


Ние може да прифати плаќања направени во повеќе валути,како што се : GBP,и ЕВРА.
Ве молиме да не оставите лош повратни информации во прво време,Бидејќи вашата повратна информација е многу важна за нас. Превозот, манипулативните и осигурување не се враќа и купувачот е одговорен за враќање превозот на трошоците и логистика.
Сите предмети ќе бидат испорачани во 2days по плаќање јасно за време на работни денови. и обидете се да се направи сè што може за да ги задоволи вас. Превозот време е за 2weeks со авион mail wth регистрирај се број. Ви благодарам многу!
Политика на враќање :
Можете да го вратите производот во рок од 30 дена од денот на приемот. Ве молиме да не известите однапред за одлагање на плаќање
.01 mm опсег : 0-4mm
Нерѓосувачки челик направени .
ние ќе понуди се комбинираат брод
Ние ќе default брод да се обрати .
НИЕ ПРИФАЌАМЕ ОВИЕ НАЧИНИ :
: Предложени
Плаќањето е должно во рок од 7 дена од денот на аукцијата. Мора да контактирате со нас во рок од 30 дена од денот на приемот,
Shippment & плаќање
Поштарина и пакување е ист надомест за сите во светот.
Нови МЕХАНИЧКИ НУЛА-ОСКАТА ПРЕД-ги поставува стандардите СО DIALCNC МЕЛНИЧКАТА ПОСТАВУВАЊЕ на НУЛА ПРЕД ги поставува стандардите
Опис
Нови Прецизност На Нула оска ги поставува стандардите
Основната големина : 50mm x 50mm
Мерка heigh : 50 +/- 0. Објектот мора да се врати во нова состојба, како што е примена со сите придружени прибор и литература, вклучувајќи ја и фабрика картон.

Детали

Бренд Име:
sr
Број На Модел На:
МЕХАНИЧКИ НУЛА-ОСКАТА
Свеж

Избор на клиенти