.

.

New
Fixmee CNC Алатки ER11M Collet Чак Клуч Spanner за Пролет Стегање Нут

Fixmee CNC Алатки ER11M Collet Чак Клуч Spanner за Пролет Стегање Нут

DEN 216.00
DEN 240.00

Стока
Достапно.


Карактеристики :
Ова Е "Сосема нов" Постави На Прецизност spanner клуч За Професионалци И Хобисти Бара Олеснување На Работата И Висок Квалитет на Работа Резултати. Изградена во авто-Порака дизајн и алатки никогаш нема да се заглавени во држачот. Висока цврстина, свиткување способност се Користи За : CNC Чак Притисок капа затегнување
Спецификации :
Материјал : високо квалитетен челик Тип : ER11 M,слива цвет чак collet клуч Боја : црна Отворање големина : 9.2 милиметри Должина : 96.45 mm Тежина : 32g
Пакет Се Вклучени :
1pcs чак collet клуч

Детали

Свеж

Избор на клиенти