.

.

New
100pcs AG13 Батеријата Пакети LR44 Батеријата Носители

100pcs AG13 Батеријата Пакети LR44 Батеријата Носители

DEN 1766.00
DEN 2207.52

Стока
Достапно.


Напомена :
Пакет исклучени батерии.

Детали

боја:
Бела
Тип:
Кутија
Број На Модел На:
na
is_customized:
Yes
Материјал:
Пластични
боја:
Бела
пакети:
Батеријата Пакети
Модел:
AG13
Свеж

Избор на клиенти