.

.

New
Wihte Хартија Кутија со ПВЦ Блистер Коцки Salver за iPhone 4G/4S LCD Екран Digitizer Заштитна Амбалажа Пакет 1000sets

Wihte Хартија Кутија со ПВЦ Блистер Коцки Salver за iPhone 4G/4S LCD Екран Digitizer Заштитна Амбалажа Пакет 1000sets

DEN 21966.72

Стока
Достапно.


Wihte Хартија Кутија со ПВЦ Блистер Коцки Salver
Надвор од кутијата големина на :
158 x 73 x 10мм
Фикс за i Phone 4g/4s :
Боја : бела
Произведено во Кина
Добредојдовте OEM цел!
Ве молиме да се чувствуваат слободни да контакт со мене,ти Благодарам!

Детали

Тип:
Кутија
is_customized:
Yes
Големина:
158 x 73 x 10mm
Број На Модел На:
4G 4S
Материјал:
Хартија
Свеж

Избор на клиенти