.

.

New
XINCHAI 490T 495BT A498BT за трактор како Foton, Jinma, масло контролната шипка, дел број: 490B-07200

XINCHAI 490T 495BT A498BT за трактор како Foton, Jinma, масло контролната шипка, дел број: 490B-07200

DEN 373.92

Стока
Достапно.


Дел име : масло контролната шипка
Дел број : 490 B-07200
Мотор : Xinchai Бренд , за моторот 490 T,495 B, 498 BT

Детали

Тип:
градина алатка делови
Број На Модел На:
A498BT 490B-07200
Бренд Име:
AgroTALK
Материјал:
Карбид
is_customized:
No
Свеж

Избор на клиенти