.

.

New
Цвеќиња материјали, хартија за виткање машина хартија чипка машина виткање хартија машина цвеќиња хартија машина DIY Алатки K104

Цвеќиња материјали, хартија за виткање машина хартија чипка машина виткање хартија машина цвеќиња хартија машина DIY Алатки K104

DEN 2481.00
DEN 4864.32

Стока
Достапно.

Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Ако имате било каков проблем, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-маил порака или Трговија Менаџер, Ние ќе се потрудиме да го реши вашиот проблем што е можно побрзо.
Политика На Враќање
Answer : ___________________________ Note : Мажите направени дефекти не се гарантира,како што се на штета по употребата,оштетувања од вода и така натаму.
Испорака
Ние ќе ги испрати вашите нарачки во 1-5 дена (во зависност од вашата цел е количество) по уплатата. Поддршка Aliexpress Зачувам.
Меѓународни купувачиве МОЛИМЕ ВНИМАТЕЛНО ЗАБЕЛЕШКА :
а) Увозни давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или такси превозот. Поддршка Aliexpress Зачувам. Овие трошоци се на купувачи одговорност.
За нас, и Ние сме професионални низ целиот свет трговија на големо друштво.
Чекор 3) се Врати ставки за да ни со следење на број,Ние ќе рефундирање на дека по приемот на објектот во првобитната состојба ( но НЕ го вклучува превозот цената што ја платиле за објект ), или може да имате замена.Овие трошоци се на купувачот одговорност.
Ви благодариме за вашата посета и добредојде назад. Ако ви се допаѓа нашите производи, ве молиме да ја додадете нашата продавница на "Add to Wish List". Ако овој објект е во вашиот поседување повеќе од 14 дена, тоа се смета како се користи и ние нема прашање што било наплата или замена.Железо Тенка Заби Виткање Машина 4. Ако во 14 дена,можете да разменувате предмети,и што можете да направите како оваа :
Чекор 1) E-mail на нас во рок од 7 работни дена или разговор со нас од страна на Трговија со Датот.

Детали

боја:
Пластични Тенка Заби, Пластични Крупни Заби, Железо Тенка Заби, Железо Крупни Заби
is_customized:
Yes
Бренд Име:
OuXinDiLong
Број На Модел На:
k104
Тип:
Други
Тип:
Цвеќиња Хартија Машина
Свеж

Избор на клиенти