.

.

New
Кол 84cm Chinease рачно изработени Класичната занает чадор свежа зелена бамбус слика гроздобер долга рачка parasol подмачкана хартија чадор

Кол 84cm Chinease рачно изработени Класичната занает чадор свежа зелена бамбус слика гроздобер долга рачка parasol подмачкана

DEN 1318.00
DEN 2534.40

Стока
Достапно.


Answer : ___________________________ Note : 1.Со Подмачкана хартија чадор е рачно изработени чадор со кинески карактеристики. Тоа треба 3-6 работни дена да го произведува по приемот на нарачката. Па обработка времето од нарачката е можеби подолго од вообичаените производи. 2. Зошто подмачкана хартија чадор може да биде водоотпорен како заеднички чадор? Тоа е tongoil насликани на чадор ткаенина прави чадор водоотпорен. На tongoil има непријатен мирис. Така, новите чадор има непријатен мирис, бидејќи на tongoil. Мирисот ќе веднаш исчезнува со текот на времето. Ако умот мирисот многу. Ве молиме место цел по разгледување. 3.Ако ја ставите капата во добро вентилирани место, Тоа ќе биде корисно да се направи мирисот веднаш исчезнува побрзо.
Ако сакате да ја смените големината или да добиете повеќе занаети, кликнете тука :

Детали

is_customized:
Yes
Број На Модел На:
84H185
Тип:
Други
Шема:
Долго-ракува чадор
Производот:
технологија чадор
Авто:
nonautomatic чадор
Кол на чадор ткаенина :
84CM
Занает:
половина носат
Отворено Активност:
Риболов
Свеж

Избор на клиенти