.

.

New
Toolfit 97x58mm Титаниум Мрежа за Позлата Машина Platinum Титаниум Мрежа Злато Позлатен Титаниум Мрежа за Rectifier Машина

Toolfit 97x58mm Титаниум Мрежа за Позлата Машина Platinum Титаниум Мрежа Злато Позлатен Титаниум Мрежа за Rectifier Машина

DEN 617.00
DEN 743.04

Стока
Достапно.

Aliexpress Стандард Превозот , тоа вклучува поголемиот дел на e-mail пораки превозот како што се : Кина Пост Регистрирани Воздух Mail, Сингапур Пост, Хонгконг Пост,Шведска Пост, Posti Финска, Post NL итн. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. Ние ќе се обидеме потрудиме да се реши проблемот со најдоброто решение. И доби добра репутација од buyier околу зборот. Откако не доби пакет по 60days од Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус, само нас контакт и ние ќе направиме се за целосна наплата додека не се отвори расправа за нас. Aliexpress Премиум Превозот , времето за Испорака е за 7-20 дена.Канцеларијата се наоѓа во Шенжен baoan која е eclomic развиен град. Исто така добредојдени да vist нашата компанија. Се надевам дека можеме да имаме win-win соработка. А : Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, 5stars повратни информации ќе биде голема appriciated. П : Како можам да се избегнат дополнителни сопствени такса? О : Проверете со локалните DHL/ТНТ/ПРОЗОРЦИ, кои колку фактура вредност е слободен обичај такса.

Детали

Бренд Име:
TOOLFIT
Материјал:
титаниум челик
Број На Модел На:
1540
is_customized:
No
Тип:
Други
Тип:
Позлата Алатки
Име:
титаниум мрежа
Големина:
97x58mm
потекло место:
произведено во Кина
Свеж

Избор на клиенти