.

.

New
Collet, ЦПУ chucks, алатка чак, мелење чак. На точноста: 0.015 mm. ER20-1

Collet, ЦПУ chucks, алатка чак, мелење чак. На точноста: 0.015 mm. ER20-1

DEN 192.00

Стока
Достапно.


Име : ER Collet Спецификации : ER20-1 Единица : нов Материјал : 65 Mn пролет челик Обработка методи : изгасне Тешко Точноста опсег : 0 ≤ 0.015 mm Забелешка : Ако ви треба овие производи, ве молиме контактирајте со нас, ви благодариме. Ние можеме да ви ги понудиме следниве производи во оваа категорија : ER20-1 ER20-2 ER20-3 ER20-4 ER20-5 ER20-6 ER20-7 ER20-8 ER20-9 ER20-10 ER20-11 ER20-12 ER20-13 ER-1/2/3/4/5/6/7/8/9/10/11/12/13-

Детали

is_customized:
Yes
Број На Модел На:
ER20-1
Тип:
Моќ Алатка Делови
Свеж

Избор на клиенти