.

.

New
0.8 mm 7*7 100Meter 304 од не ' Рѓосувачки Челични Јажиња влечење јаже/ Мувла Јаже

0.8 mm 7*7 100Meter 304 од не ' Рѓосувачки Челични Јажиња влечење јаже/ Мувла Јаже

DEN 912.00
DEN 959.52

Стока
Достапно.


0.8 mm 7*7 100 Meter 304 од не ' Рѓосувачки Челични Јажиња влечење јаже/ Мувла Јаже
Име На Производот : Не ' Рѓосувачки Челични Јажиња
Материјал : не ' рѓосувачки челик 304
Спецификации : Дијаметар 0.8 MM
Производ структура : 7* 7
КОЛИЧИНА : 100meters
Нормално оптоварување од околу 46 кг
Употреба : Модели со јаже, риболов линија, рака-beaded со јаже, шопинг ознака со јаже, носи ѓердан и нараквица со јажиња.

Детали

Бренд Име:
tjlslzyh
is_customized:
Yes
Употреба:
Дома, DIY
Тип:
Други
Број На Модел На:
0.8mmx100meters
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти