.

.

New
10PCS М8 Т-лизгачот за Стандард Т-песна + 10PCS Навој Род М8*100mm дрво алатка делови JF1159

10PCS М8 Т-лизгачот за Стандард Т-песна + 10PCS Навој Род М8*100mm дрво алатка делови JF1159

DEN 1632.00
DEN 2674.56

Стока
Достапно.


Испорака
Ние ќе ги испрати вашите нарачки во 1-5 дена (во зависност од вашата цел е количество) по уплатата. Ако не сте задоволни со нашата објект,ќе има 14 дена за да контактирате со нас кога го добиле.Ако тоа е повеќе од 14 дена,тоа се смета како се користи и ние не ги издава сите наплата или замена.Висок квалитет на производот,разумни цени,одличен услугата на купувачи и сигурен кредитна стои е нашата начело.
За нас, и Ние сме професионални низ целиот свет трговија на големо друштво.
Враќање такси превозот треба да се плати од страна на купувачот.
Политика На Враќање
Answer : ___________________________ Note : Мажите направени дефекти не се гарантира,како што се на штета по употребата,оштетувања од вода и така натаму.
Плаќање
Ние го прифатат плаќање преку Bookers,Запад Унија,Кредитна Картичка,Qiwi Паричник,Банкарски Трансфер.
Меѓународни купувачиве МОЛИМЕ ВНИМАТЕЛНО ЗАБЕЛЕШКА :
а) Увозни давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или такси превозот. : )
Ви благодариме за вашата посета и добредојде назад. Ако во 14 дена,може да се врати или размена. Поддршка Aliexpress Зачувам. Враќање на предмети за нас со следење на број,Ние ќе рефундирање на дека по приемот на објектот во првобитната состојба ( но НЕ го вклучува превозот цената што ја платиле за објект ), или може да имате замена.
започнете
крајот 10 PCS М8 Т-лизгачот за Стандард Т-песна + 10 PCS Навој Род М8*100mm дрво алатка делови Пакување Вклучени: 10 PCS Навој Род М8*100mm 10 PCS М8 Т-лизгачот за Стандард Т-песна
За подетални информации за :
Пример на употреба (само ѕвезда knob и т-лизгачот се вклучени во оваа група)
Ако сакате да ја купат целата сет на задржете се стега, .

Детали

Број На Модел На:
JF1159-40
Бренд Име:
OuXinDiLong
is_customized:
Yes
Тип:
Рака Алатка Делови
Свеж

Избор на клиенти