.

.

New
ZTX Оригинални калај печка за греење прстен калај печка core калај печка за греење core мали метални печка core греење жица

ZTX Оригинални калај печка за греење прстен калај печка core калај печка за греење core мали метални печка core греење жица

DEN 267.00
DEN 287.52

Стока
Достапно.

Модел Моќ Појавување дијаметар НА 150 W 30ММ Б 160 W 50 MM C 280 W 80 MM D 350 W 100 MM
За Senting
1 : не грижете се за нашите испорака брзина, нашата продавница производи имаат инвентар! Откако ќе поставите цел, ќе организираме пратката во времето!
2 : Можете да го изберете вашиот сопствен начин на логистика!
Ако не имаат посебни барања, ние може да избере најбрз начин мислиме дека логистика испорака!
3 : Пред пратката, ние ќе ги провери вашата адреса, доколку вашата адреса припаѓа на оддалечена област, Ние ќе добиете во контакт со вас!
4 : Нашите производи не се вклучени во цената на царинските давачки и далечински испорака трошоци
Ако треба да се консултира производ, ве молиме кликнете на плик да го испратите порака директно! Ние ќе ви одговори на вашето прашање како е можно поскоро.вашето мислење ќе ни ги охрабри да се направи подобро во задгробниот живот. Ако сакате да се јавите на продавачот побрзо, ве молиме да ги собереш на телефонот да скенира две-димензионални кодот! Нашата посветеност :
1 : не ја прими стоката Наплата или Повторно испорака
2 : Оштетена стока Враќање на трошоци за Поправка
3 : стоката не може да се користи Наплата или Повторно испорака
Но ве молам запомнете : за Било какви прашања ве молиме контактирајте со нас да се реши, не се отвори спорови, Спорови е само губење на време
Не отворајте спорови
Не отворајте спорови ви Благодариме За по-продажбата на услугата
1 : Кога на стоки во рамките на определено време не стигне до рацете, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви ги даде на стоката повторно под услови! Или да ви даде наплата! 2 : Ако купувачот за заштита на време наскоро ќе бидат повеќе, молам контактирајте ме, јас ќе ви даде да се прошири на вашиот примање на време 3 : ако не сте задоволни со нашите производи, ве молиме оставете full-ѕвезда () и добар фидбек за нас.

Детали

боја:
A, B, C, D
Тип:
Други
Свеж

Избор на клиенти