.

.

New
TAK Оригинални калај печка за греење прстен калај печка core калај печка за греење core мали метални печка core греење жица

TAK Оригинални калај печка за греење прстен калај печка core калај печка за греење core мали метални печка core греење жица

DEN 264.00
DEN 287.52

Стока
Достапно.


модел Дијаметар Висина Бренд LX150 W 38 MM 30ММ ~~ LX200 W 50 MM 30ММ ~~ LX250 W 80 MM 35 MM ~~ LX300 W 100 MM 35 MM ~~
Ве молиме да дојде тука за да се купи за појавување на калај топење печки>>>> Драги : ви Благодарам многу за вашата посета на нашата продавница! Ние ќе се потрудиме да ви помогнеме! Ви благодариме повторно следниве е нашата продавница посветеност! Ве молиме продолжете. Нашата посветеност : 1 : не ја прими стоката - Наплата или Повторно испорака 2 : Оштетена стока - Враќање на трошоци за Поправка 3 : стоката не може да се користи - Наплата или Повторно испорака, Но ве молам запомнете : за Било какви прашања ве молиме контактирајте со нас да се реши, не се отвори спорови, Спорови не е само губење на време не се отвори спорови не се отвори спорови ви Благодариме За Senting 1 : не грижете се за нашите испорака брзина, нашата продавница производи имаат инвентар! Откако ќе поставите цел, ќе организираме пратката во времето! 2 : Можете да го изберете вашиот сопствен начин на логистика! Ако не имаат посебни барања, ние може да избере најбрз начин мислиме дека логистика испорака! 3 : Пред пратката, ние ќе ги провери вашата адреса, доколку вашата адреса припаѓа на оддалечена област, Ние ќе добиете во контакт со вас! 4 : Нашите производи не се вклучени во цената на царинските давачки и далечински испорака трошоците За царинските : 1 : Откако ќе брод,стоката се генерално околу 7 дена за да стигнат до царинската! Се справи со царински прашања навремено! 2 : Ако ти треба фактура, ве молиме оставете ми порака и да ја оставите вашата e-mail адреса ќе биде испратена до вашето сандаче во рок од 8 часа! 3 : Ако сакате да се избегне други трошоци (царински), имаме решение за вас! Ве молиме контактирајте ме За по-продажбата на услугата 1 : Кога на стоки во рамките на определено време не стигне до рацете, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви ги даде на стоката повторно под услови! Или да ви даде наплата! 2 : Ако купувачот за заштита на време наскоро ќе бидат повеќе, молам контактирајте ме, јас ќе ви даде да се прошири на вашиот примање време
.

Детали

боја:
LX150W, LX200W, LX250W, LX300W
Тип:
Други
Свеж

Избор на клиенти