.

.

New
ЗАПТИВКА ПОСТАВУВАЊЕ ОДГОВАРА НА ХОНДА GXV135 МОТОР/МОТОР НА ГЛАВАТА ЗАПТИВКА ЗАВРШИ ТРЕВА ГЕНЕРАТОР ДЕЛОВИ

ЗАПТИВКА ПОСТАВУВАЊЕ ОДГОВАРА НА ХОНДА GXV135 МОТОР/МОТОР НА ГЛАВАТА ЗАПТИВКА ЗАВРШИ ТРЕВА ГЕНЕРАТОР ДЕЛОВИ

DEN 606.00
DEN 704.64

Стока
Достапно.

PLS ПРОВЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА АДРЕСА БЕЗ РАЗЛИКА ДАЛИ ИЛИ НЕ ОДДАЛЕЧЕНА ОБЛАСТ ЗА КУРИР. ЗА ВРЕМЕ НА ИСПОРАКА :
САМО ВО 4~6 РАБОТНИ ДЕНА ,ПРЕКУ INTERNATIONAL EXPRESS MAIL ИЛИ ЕМС.
КРСТОТ РЕФЕРЕНЦА :
ГО ЗАМЕНУВА ОЕМ ДЕЛ#(S) :
PACKEAGE ВКЛУЧУВА :
1 X ЗАПТИВКА СЕТ
СЛИКИ МОЖЕ ДА СЕ КАЖЕ ПОВЕЌЕ ОТКОЛКУ ШТО НИЕ МОЖЕМЕ ДА ,ОНА ШТО ГО ГЛЕДАТЕ Е ОНА ШТО ЌЕ ДОБИЕТЕ ,ВЕ МОЛИМЕ БИДЕТЕ СИГУРНИ ДЕКА ТОА МОЖЕ ДА СЕ ВКЛОПИ ВО ВАШИОТ МОТОР BEFOR ЌЕ КУПУВАЊЕ НА ТОА.АКО НЕ ГО ДОБИЕТЕ ОБЈЕКТ ВО ДОЛГО ВРЕМЕ PLS КОНТАКТИРАЈТЕ СО ВАШИОТ ЦАРИНСКИТЕ ИЛИ ЛОКАЛНИТЕ ПОШТАТА, СО ЦЕЛ ЗА ДА СЕ ДОБИЕ G OODS НАСКОРО. ОВИЕ НАВЕДЕНИ ТРОШОЦИ САМО СЕ ВКЛУЧЕНИ ОБЈЕКТОТ ЦЕНА И ПРЕВОЗОТ ЦЕНА. ПРАВНИ ОСНОВИ ПРОВЕРЕТЕ СО ВАШИОТ ЦАРИНСКАТА ИСПОСТАВА ЗА ДА СЕ УТВРДИ ОНА ШТО ОВИЕ ДОПОЛНИТЕЛНИ ТРОШОЦИ КОИ ЌЕ БИДАТ ПРЕД КУПУВАЊЕ. ВЕ МОЛИМЕ ДА ОБРНЕТЕ ВЕДНАШ ПРЕКУ.ВЕ МОЛИМЕ ДА НЕ КОНТАКТИРАТЕ ДОКОЛКУ ВИ ТРЕБА ДРУГ МЕТОД НА ПЛАЌАЊЕ . НАВЕДЕНИ ЦЕНА Е ИНКЛУЗИВНО НА FREIGHTS ОСИГУРУВАЊЕ ,ПРЕВОЗОТ И РАКУВАЊЕТО ТРОШОЦИ,СТАВКА ЌЕ БИДАТ ИСПРАТЕНИ КАКО ШТО СЕ РЕГИСТРИРАНИ ARCTICLE СО СЛЕДЕЊЕ НА БРОЈ . НИЕ СЕ ОБИДУВАМЕ ДА БРОД ОБЈЕКТ НА ИСТИОТ ИЛИ СЛЕДНИОТ РАБОТЕН ДЕН ПО ЈАСНО ПЛАЌАЊЕТО СЕ ДОБИ.
ВО ОКОЛУ 2~ 5 НЕДЕЛИ WORDWIDE . НИЕ НЕ МОЖЕ ДА СЕ ИСПРАТИ СО ДАЛЕЧИНСКИ АДРЕСА. НИЕ НЕ СМЕ ОДГОВОРНИ ЗА ПОГРЕШНИ ИЛИ UNDELIVERABLE АДРЕСА , САМО СО БРОД ДА ЈА ПОТВРДИ ПРЕВОЗОТ АДРЕСА ДАДЕНА СО ПЛАЌАЊЕТО, ВЕ МОЛИМЕ БИДЕТЕ СИГУРНИ ДЕКА ВАШАТА PREFERED АДРЕСА Е ДЕСНО&ЦЕЛОСНА ДЕТАЛИ(ПРИМАЧОТ,ДЕТАЛНИ АДРЕСА,ПОШТЕНСКИ,ТЕЛЕФОНСКИ#) ВО ВАШИОТ ALIEXPRESS ПРОФИЛ.

Детали

Тип:
градина алатка делови
Број На Модел На:
GXV135
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Свеж

Избор на клиенти