.

.

New
ZR39748BGCG ZR39748 BGA

ZR39748BGCG ZR39748 BGA

DEN 576.00

Стока
Достапно.


- Ние не сме одговорни за изгубени, задоцнето, оштетени пакети или друг проблем се должи на превозот услуга. Предмети испратени од Андерс се проверуваат за изглед, пакување, и стабилност. Природните катастрофи, човекот-направени штета, непрофесионален уривање, одржување грешки. Повеќето нарачки се испраќаат во рок од 2 дена по плаќање одобрување. Точните спецификации треба да бидат добиени од datasheet. На интегрирани кола се гарантира за 60 дена.
Земја
Прибл. Клиенти ги осигурува сите се вратат на производи за заштита од губење или оштетување, додека производот во прашање е во транзит.
Гаранцијата Не Вклучува :
1.
- Бидејќи сте го направиле плаќање успешно, можете да ни испратите Референтната или БЕЗ MTCN. Техничка поддршка на производот на употребливост. Генерално, повеќето Идентичен произведени во последниве години и имаме Ro HS согласност. Совети за производот конфигурација. Ние не сме одговорни за типографски грешки. Клиентот е одговорен за товар на трошоците поврзани со врати производи. Сликите се за повикување само.
- Исто така, можете да направите исплата на нашиот бизнис сметка, но повеќе пријави се бара да се плати. Софтвер или ажурирање на фирмверот како тоа би неважечка гаранцијата.
- Се користи компоненти или квалитет на дефект. Скршени, бидејќи на превозот. Ние прифаќаме предмети размена на услов
- Количина не е доволна или Предмети што не се исти.

Детали

Тип:
Други
Свеж

Избор на клиенти