.

.

New
Бесплатен превозот TLC082CDGNR 082 TLC082C 082C TLC082 082CD IC OPAMP GP 10MHZ ДВОЈНА 8MSOP TLC082CDG

Бесплатен превозот TLC082CDGNR 082 TLC082C 082C TLC082 082CD IC OPAMP GP 10MHZ ДВОЈНА 8MSOP TLC082CDG

DEN 571.20

Стока
Достапно.

- Исто така можете да направите исплата на нашиот бизнис сметка, но повеќе пријави се бара да се плати.
Начин На Плаќање
- Ние прифати плаќања направени од страна на Зачувам, Western Union,или Телеграфска Трансфер. Клиентот е одговорен за товар на трошоците поврзани со врати производи. Совети за производот конфигурација.
- Бидејќи сте го направиле плаќање успешно, можете да ни испратите Референтната или БЕЗ MTCN. Ние не сме одговорни за типографски грешки. Сите не-неисправни делови се предмет на 20-30% restocking надоместокот, утврден на дискреција на IC Делови Депо. Скршени, бидејќи на превозот.
Превозот
- Имаме за цел да се процесира вашата цел ПОБРЗО. Ние прифаќаме предмети размена на услов - Квантитет, не се доволни или Предмети што не се исти.
- Се користи компоненти или квалитет на дефект.
Гаранцијата Не Вклучува :
1.
Важни Информации во врска со Интегрирано Коло Услови
1. Софтвер или ажурирање на фирмверот како тоа би неважечка гаранцијата. Врз основа на предметот се враќа, сите вратени производи мора да бидат 100% комплетен. Природните катастрофи, човекот-направени штета, непрофесионален уривање, одржување грешки. На интегрирани кола се гарантира за 60 дена. Генерално, повеќето Идентичен произведени во последниве години и имаме Ro HS согласност.
- На пратки може да бидат испратени од страна на ПРОЗОРЦИ/Fed Ex/DHL/ТНТ директно до вашиот Изразуваат Сметка.

Детали

Тип:
Други
Свеж

Избор на клиенти