.

.

New
AT65-0106 SOP24 Нови оригинални

AT65-0106 SOP24 Нови оригинални

DEN 240.00

Стока
Достапно.

Сликите се за повикување само. Генерално, повеќето Идентичен произведени во последниве години и имаме Ro HS согласност. Клиенти ги осигурува сите се вратат на производи за заштита од губење или оштетување, додека производот во прашање е во транзит.
- На пратки може да бидат испратени од страна на ПРОЗОРЦИ/Fed Ex/DHL/ТНТ директно до вашиот Изразуваат Сметка. Неисправни предмети мора да се врати за да IC Делови Депо во рок од десет (10) работни дена од приемот на производот.
- Се користи компоненти или квалитет на дефект. Скршени, бидејќи на превозот. Повеќето нарачки се испраќаат во рок од 2 дена по плаќање одобрување. Предмети испратени од Андерс се проверуваат за изглед, пакување, и стабилност.
- Бидејќи сте го направиле плаќање успешно, можете да ни испратите Референтната или БЕЗ MTCN. Над 60 дена по стоки испратени надвор.
Важни Информации во врска со Интегрирано Коло Услови
1.
Начин На Плаќање
- Ние прифати плаќања направени од страна на Зачувам, Western Union,или Телеграфска Трансфер.

Детали

Тип:
Други
Свеж

Избор на клиенти