.

.

New
10 X СПОЈКИ ПРОЛЕТ СЕ ВКЛОПУВА WACKER BS600 БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ 10 КОМПЈУТЕРИ /МНОГУ ЕВТИНИ RAMMER ПОДЕСУВАТЕ КОНТЕЈНЕРОТ ДЕЛОВИ И ДОДАТОЦИ

10 X СПОЈКИ ПРОЛЕТ СЕ ВКЛОПУВА WACKER BS600 БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ 10 КОМПЈУТЕРИ /МНОГУ ЕВТИНИ RAMMER ПОДЕСУВАТЕ КОНТЕЈНЕРОТ ДЕЛОВИ

DEN 1151.00
DEN 1855.68

Стока
Достапно.


10 X СПОЈКИ ИЗВОРИ ЗА WACKER BS600 RAMMER БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ CHEAPTAMPER КОНТЕЈНЕРОТ ЗАМЕНА ДЕЛ & ДОДАТОЦИ.
ГАС МАЛ МОТОР ДЕЛОВИ И ДОДАТОЦИ
ВИСОК КВАЛИТЕТ НА ЗАМЕНА НА РЕЗЕРВНИ ДЕЛОВИ
BRAND NEW - СПОЈКИ ПРОЛЕТ
ОВАА НАВЕДЕНИ ОБЈЕКТОТ Е ЗА РЕЗЕРВНИ СПОЈКИ ASSEMLBY ЗА WACKER - NEUSON МОТОРИ . ЌЕ ДОБИЕТЕ ТОЧНО ПОКАЖА НА СЛИКАТА ПОДОЛУ(S) , ВЕ МОЛИМЕ ПРОВЕРЕТЕ НА СЛИКАТА(S) ЗА КОМПАТИБИЛНОСТ СО ВАШИОТ СТАР ОБЈЕКТ ПРЕД ДА НАРАЧАТЕ ТОА , ИМАМЕ ГОЛЕМА ДОВЕРБА СО КВАЛИТЕТОТ НА НАШИТЕ ДЕЛА .
АПЛИКАЦИИ :
Се ВКЛОПУВА WACKER МОДЕЛ(S) BS600 BS602 BS60-2i BS50 BS500 BS70 BS70-2i
И ПОВЕЌЕ RAMMER ПОДЕСУВАТЕ КОНТЕЈНЕРОТ МОТОРИ.
КРСТОТ РЕФЕРЕНЦА :
ГО ЗАМЕНУВА ОЕМ ДЕЛ#(S) :
PACKEAGE ВКЛУЧУВА :
10 X СПОЈКИ ИЗВОРИ
СЛИКИ МОЖЕ ДА СЕ КАЖЕ ПОВЕЌЕ ОТКОЛКУ ШТО НИЕ МОЖЕМЕ ДА ,ОНА ШТО ГО ГЛЕДАТЕ Е ОНА ШТО ЌЕ ДОБИЕТЕ ,ВЕ МОЛИМЕ БИДЕТЕ СИГУРНИ ДЕКА ТОА МОЖЕ ДА СЕ ВКЛОПИ ВО ВАШИОТ МОТОР BEFOR ЌЕ КУПУВАЊЕ НА ТОА.
ВИ БЛАГОДАРИМЕ ЗА ВАШЕТО ВРЕМЕ!

Детали

Број На Модел На:
BS600 BS602 BS60-2i BS50 BS500 BS70 BS70-2i СО WM80
Тип:
Моќ Алатка Делови
Место на Потекло:
Кина (Копно)
O. D:
MM
Свеж

Избор на клиенти