.

.

New
2X СПОЈКИ ASSY OD 58MM ЗА WACKER BS45Y BS52Y BS60Y БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ ЕВТИНИ RAMMER ПОДЕСУВАТЕ КОНТЕЈНЕРОТ СКОКАЊЕ ЏЕК REPL. P/N 0078321

2X СПОЈКИ ASSY OD 58MM ЗА WACKER BS45Y BS52Y BS60Y БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ ЕВТИНИ RAMMER ПОДЕСУВАТЕ КОНТЕЈНЕРОТ СКОКАЊЕ ЏЕК REPL.

DEN 4722.00
DEN 5758.08

Стока
Достапно.


2 X CLUTCHS OD 58 MM ЗА WACKER BS45 Y BS52 Y BS60 Y И ПОВЕЌЕ БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ ЕВТИНИ RAMMER ПОДЕСУВАТЕ REPL. P/N 0078321
ГАС МАЛ МОТОР ДЕЛОВИ И ДОДАТОЦИ
ВИСОК КВАЛИТЕТ НА ЗАМЕНА НА РЕЗЕРВНИ ДЕЛОВИ
BRAND NEW - СПОЈКИ ASSY
ОВАА НАВЕДЕНИ ОБЈЕКТОТ Е ЗА РЕЗЕРВНИ СПОЈКИ ASSEMLBY ЗА WACKER - NEUSON МОТОРИ . ЌЕ ДОБИЕТЕ ТОЧНО ПОКАЖА НА СЛИКАТА ПОДОЛУ(S) , ВЕ МОЛИМЕ ПРОВЕРЕТЕ НА СЛИКАТА(S) ЗА КОМПАТИБИЛНОСТ СО ВАШИОТ СТАР ОБЈЕКТ ПРЕД ДА НАРАЧАТЕ ТОА , ИМАМЕ ГОЛЕМА ДОВЕРБА СО КВАЛИТЕТОТ НА НАШИТЕ ДЕЛА .
СПЕЦИФИКАЦИИ :
ОД ДИЈАМЕТАР 58 MM
ЦЕЛ ВО МНОЖИТЕЛИ НА 2 ( 2 ПАРЧИЊА/МНОГУ )
АПЛИКАЦИИ :
СЕ ВКЛОПУВА WACKER МОДЕЛ(S) BS45 Y BS52 Y BS60 Y И ПОВЕЌЕ RAMMER ПОДЕСУВАТЕ КОНТЕЈНЕРОТ МОТОРИ.
КРСТОТ РЕФЕРЕНЦА :
ГО ЗАМЕНУВА ОЕМ ДЕЛ#(S) : 0078321
PACKEAGE ВКЛУЧУВА :
2 X СПОЈКИ
СЛИКИ МОЖЕ ДА СЕ КАЖЕ ПОВЕЌЕ ОТКОЛКУ ШТО НИЕ МОЖЕМЕ ДА ,ОНА ШТО ГО ГЛЕДАТЕ Е ОНА ШТО ЌЕ ДОБИЕТЕ ,ВЕ МОЛИМЕ БИДЕТЕ СИГУРНИ ДЕКА ТОА МОЖЕ ДА СЕ ВКЛОПИ ВО ВАШИОТ МОТОР BEFOR ЌЕ КУПУВАЊЕ НА ТОА.
ВИ БЛАГОДАРИМЕ ЗА ВАШЕТО ВРЕМЕ!

Детали

Број На Модел На:
BS45Y BS52Y BS60Y
Тип:
Моќ Алатка Делови
Место на Потекло:
Кина (Копно)
O. D:
58mm
Свеж

Избор на клиенти