.

.

New
2X ЗАПТИВКА СЕТ ЗАВРШИ ОДГОВАРА на ХОНДА G100 2.5 HP 4 УДАР 97.7 CC ЦИЛИНДАР ПРИГУШУВАЧ ФИЛТЕР за ВОЗДУХ ХИДРАТИ ДОЗА ЧУДАК СЛУЧАЈ ДИХТУНЗИ

2X ЗАПТИВКА СЕТ ЗАВРШИ ОДГОВАРА на ХОНДА G100 2.5 HP 4 УДАР 97.7 CC ЦИЛИНДАР ПРИГУШУВАЧ ФИЛТЕР за ВОЗДУХ ХИДРАТИ ДОЗА ЧУДАК СЛУЧАЈ

DEN 740.00
DEN 1423.68

Стока
Достапно.

НИЕ СЕ ОБИДУВАМЕ ДА БРОД ОБЈЕКТ НА ИСТИОТ ИЛИ СЛЕДНИОТ РАБОТЕН ДЕН ПО ЈАСНО ПЛАЌАЊЕТО СЕ ДОБИ. НИЕ МОЖЕ ИСПОРАКА ЦЕЛ ПРЕКУ DHL,UPS-ОТ,FEDEX,ТНТ ,АКО ВИ ТРЕБА БРЗ И СИГУРЕН ПРЕВОЗОТ ,ЗА ТОА, МОЖЕ ДА СЕ ЧИНИ МАЛКУ ПОВЕЌЕ ПРЕВОЗОТ НАДОМЕСТ,НИЕ МОЖЕ ДА ПОНУДИ ДО 60%~80% НА ПОШТЕНСКИ ЗА ВАС , ПРЕД SHIPPMENT. ЦЕЛ СЕ TYICALLY ИСПРАЌААТ ВО РОК ОД 2~5 РАБОТНИ ДЕНА. ЗА ВРЕМЕ НА ИСПОРАКА :
САМО ВО 4~6 РАБОТНИ ДЕНА ,ПРЕКУ INTERNATIONAL EXPRESS MAIL ИЛИ ЕМС.СЕПАК МОЖЕ ДА БИДЕ ПОДОЛГ ПОРАДИ ЦАРИНАТА,CLEARANCES ,СИЛА MAJEURES И ВАШИОТ ЛОКАЛЕН ПОСТ УСЛУГИ.ВЕ МОЛИМЕ ДА НЕ КОНТАКТИРАТЕ ДОКОЛКУ ВИ ТРЕБА ДРУГ МЕТОД НА ПЛАЌАЊЕ . НИЕ НЕ СМЕ ОДГОВОРНИ ЗА ПОГРЕШНИ ИЛИ UNDELIVERABLE АДРЕСА , САМО СО БРОД ДА ЈА ПОТВРДИ ПРЕВОЗОТ АДРЕСА ДАДЕНА СО ПЛАЌАЊЕТО, ВЕ МОЛИМЕ БИДЕТЕ СИГУРНИ ДЕКА ВАШАТА PREFERED АДРЕСА Е ДЕСНО&ЦЕЛОСНА ДЕТАЛИ(ПРИМАЧОТ,ДЕТАЛНИ АДРЕСА,ПОШТЕНСКИ,ТЕЛЕФОНСКИ#) ВО ВАШИОТ ALIEXPRESS ПРОФИЛ.
2 X ЦЕЛОСНА ЗАПТИВКА ПОСТАВУВАЊЕ ОДГОВАРА на ХОНДА G100 и ПОВЕЌЕ ОД 2,5 HP 97.7 CC МОТОР/МОТОР БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ 2 ПАРЧИЊА/МНОГУ ЕВТИНИ ГЕНЕРАТОР ЗАПТИВКА ПОСТАВИТЕ ЗАМЕНА на ДЕЛОВИ за ОЕМ P/N 06111-ZG0-406
ЦЕЛ ВО МНОЖИТЕЛИ НА 2
8 PICES ПАКЕТ
АПЛИКАЦИИ : се ВКЛОПУВА ХОНДА МОДЕЛ(S) G100 и ПОВЕЌЕ ,ЗА МОТОР/МОТОР,ГЕНЕРАТОР и ПОВЕЌЕ . ЦЕЛ ЌЕ БИДЕ ОТКАЖАНА АКО ПЛАЌАЊЕТО НЕ Е ПРИМЕНИ ВО РОК ОД 3 ДЕНА ОД КУПУВАЊЕТО.ГОЛЕМА ЦЕНА ДЕФИНИТИВНО И УНИКАТЕН ПРОИЗВОД , НЕ ЈА ПРОПУШТАЈТЕ ОВАА. АКО ЈА ВАШАТА АДРЕСА И ПОШТЕНСКИ Е ОДДАЛЕЧЕНА ОБЛАСТ ЗА КУРИР ОД INTERNATIONAL EXPRESS, ПРЕДМЕТИ ЌЕ БИДАТ ПРОМЕНА НА ИСПОРАКАТА ОД СТРАНА НА КИНА, ИЛИ ЕМС ИЛИ ВОЗДУХ ПАРЦЕЛА НА ХОНГ КОНГ ПОС /CHNIA ПОСТ ИЛИ ПОСТ СИНГАПУР.

Детали

Број На Модел На:
G100
Тип:
Моќ Алатка Делови
Место на Потекло:
Кина (Копно)
MPN:
06111-ZG0-406
Свеж

Избор на клиенти